Sentez Design, temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2009'dan günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.
Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "ajans çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.
Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.
Sentez Design gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek, çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..
Sentez Design web tasarım ajansı bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini, yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en yeni trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Sentez Design. Yazılım konusunda da güncel framework’ler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak. Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen, En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan, İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan, Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden, Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren,
Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak. Değişim ve gelişime açık, Sürekli kendini yenileyen, Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan, Çalışanlarına saygı duyan, Ekip ruhuyla çalışan, Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek.

Yeteneklerimiz

Daha iyisi için, gelişen teknoloji ve değişen taleplerinizle kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Web Design 100%
HTML/CSS 100%
Automation 99%
Graphic Design 90%
Photography 80%

Teklifimiz

Web Tasarım ve Kurumsal kimlik çalışmalarında paket indirimimiz mevcuttur. Ayrıca referanslı gelen müşterilerimize ve referanslarına yıllık %20'ye varan indirimler sunmaktayız.

Taahhüt

Dürüstlük

Güvenilirlik

Destek